Routebeschrijving per auto


Komende vanuit de richting Utrecht en richting Den Haag/Rotterdam:

  • Neem op de A12 de afslag Gouda en volg de borden ‘Gouda’
  • Na het benzinestation rechtdoor bij het eerste en tweede verkeerslicht
  • Ga onder het spoorwegviaduct door en volg de weg langs het water
  • Passeer de verkeerslichten bij de brug en neem de derde afslag links (Van Bergen IJzendoorn Park)
  • Bij het kruispunt in het park rechtdoor
  • Na het park, vlak voor het station, direct linksaf, de parkeerplaats op
  • Aan de linkerhand bevinden zich achter een slagboom de parkeerplaatsen van PMT Groep

Routebeschrijving per trein

  • Verlaat station Gouda (centraal) via de uitgang centrum
  • Buiten ligt het kantoor van PMT Groep aan de rechterhand

PMT Groep is gevestigd op de begane grond in de rechtervleugel van het gebouw. De ingang bevindt zich aan de stationszijde van het gebouw.

Contactgegevens


PMT Groep B.V.

Stationsplein 9b
2801 AK Gouda
Telefoon: 0182 – 68 75 45
info@pmtgroep.nl

IBAN NL88 ABNA 0572 1168 10
K.V.K. 34134493

Contactpersonen

Bart Mes Algemeen Directeur mes@pmtgroep.nl 06 51811884
Ivo van Riel Directeur Consultancy riel@pmtgroep.nl 06 55326813
Gertjan Roobol Technisch Commercieel Directeur roobol@pmtgroep.nl 06 46111790
Christien Weemers Accountmanager weemers@pmtgroep.nl 06 10669042
Laura Petersone Recruiter petersone@pmtgroep.nl 06 50840493
Probot Administratief medewerker probot@pmtgroep.nl .